Pracovna, Vlkova 36, Praha 3.

Konečně pořádné SEO rande!

SEO Date #3

Přijďte si s námi užít další SEO Date, neformální setkání všech přátel SEO, freelancerů a specialistů z agenturních i inhouse týmů. 
SEO Date je hlavně o lidech. Těšit se můžete na tři řečníky, networking a hlavně na nás, SEO tým Tastu. 
Přijít můžete už v 17:00, samotný program začne o půl hodiny později.
Akci pořádá Taste.

 

Přednášející a témata

Šárka Rolná Jakubcová

Klientské a vývojářské SEO omyly a mýty

Znáte přísloví: "Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly?" Na krátkých případovkách ukážu, že dobrá víra často nestačí. I to, jak kreativně se dají na web implementovat různé načtené SEO poučky bez hlubší znalosti problematiky a širších souvislostí a jaký to mělo reálný vliv na weby a jejich výkon.

Šárka Rolná Jakubcová - Šárku baví zapínat SEO už 13 let. Mimo to, že nyní pracuje pro Českou televizi, vede i dámský freelance projekt KASEOPEA.

David Bureš

GA4 pro SEO ve 20 minutách

Universal Analytics skončilo, ať žije Google Analytics 4! O příchodu GA4 se mluvilo delší dobu, až nyní se jeho použití už nevyhneme. Jak se GA4 liší od Universal Analytics? A jak z tohoto nástroje vytěží SEO specialisté maximum? Ukážu vám to pomocí několika praktických rad.

David Bureš - David pracuje na pozici zástupce SEO Team Leadera v agentuře Taste. Je ambassadorem AI za SEO. Ve volném čase je redaktorem specializujícím se na svět automobilového průmyslu.

Pavel Ungr

SEO apokalypsa - redesign

Největší výzva pro SEO specialisty je vždy určitě redesign. Ukážu vám, co se mi kdy povedlo i nepovedlo a na co fakt dávat bacha. A co řešit pří výběru nového CMS.

Pavel Ungr - Pavel je lektor a konzultant online marketingu se specializací na SEO a mírným přesahem do obsahového marketingu, sociálních sítí a UX.

Michal Doskočil

Case study AutoPalace: Maximalizace SEO potenciálu filtrace

Přednáška zaměřující se na faktory efektivního využití filtrace webu k maximalizaci organické návštěvnosti a plnění byznysových cílů klienta. Předvedu konkrétní postupy, příklady a výsledky z reálné praxe. Co vše za tím stojí a jaká jsou úskalí?

Michal Doskočil - Michal je zkušeným SEO specialistou v agentuře eVisions, kterou je součástí už více než 3 roky. Stará se o nejnáročnější klienty jako například AutoPalace, ke kterému se váže jeho prezentace.

Prezentace a odkazy


 

 

 

Fotogalerie


Kontakt

Akci pořádá Taste, a.s. – www.taste.cz
Dotazy rádi zodpovíme na e-mailu academy@taste.cz
Uplynulé SEO Daty: #1, #2
Naše další Daty: Data DateProject DateSocial DatePPC DateAI DateE-mail Date