Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 10, Praha 5.

SEO Date #1

Nenechte si ujít historicky první SEO Date, neformální setkání všech přátel SEO, freelancerů, specialistů z agenturních i inhouse týmů. 
SEO Date je hlavně o lidech. Pojďte si popovídat, inspirovat se a seznámit se s dalšími lidmi z branže.
Večer vám zpříjemní nejen 3 odborníci se svými přednáškami, ale i dobré jídlo a pití.
Těšit se můžete na řečníka z eshopu, agentury i oblíbeného SEO nástroje.
Těsí se na vás tým Taste Medio

Přednášející a témata

David Brenner

Agentura/In-house/Freelance - kde dělat SEO?

Odpověď není jednoduchá, protože každý člověk má o ideálním pracovním prostředí trochu jiné představy. Jsem David Brenner a pracoval jsem jako SEO specialista v agentuře, na volné noze i in-house. Aktuálně dělám ve společnosti KLENOTA a zkusím vám popsat rozdíly a odpovědět na některé otázky. Jak se liší práce SEO specialisty v Agentuře, in-house a na volné noze? V malé firmě a v mediálním domě? Jaké je dělat SEO v Seznamu?

David Brenner - Klenota

Richard Klačko

"Jak výhodně incestovat" aneb srandy s klíčovkami

Analýza klíčových slov jako sonda do společnosti daleko mimo naši sociální bublinu. Kde Češi hledají otroky na vážný vztah (a nápady na jméno pro otroka), návod na výrobu svěcené vody nebo radu co dělat, když mají hlad? Kde jinde než na internetu. A co si budeme povídat, v této disciplíně nejbizarnějších vyhledávaných dotazů Seznam suverénně vítězí nad Googlem.

Richard Klačko - Taste Medio

Dalibor Jaroš

Collabim: behind the scenes (part #001)

Třetím rokem mám na starosti nejpoužívanější SEO nástroj v ČR a SR, který má rádo čím dál více z vás. Přijdu vám povědět něco málo (a snad i zábavného) z pozadí toho, jak se dělá software, který pro vás každý den bombarduje Google a Seznam v řádu desítek milionů dotazů. Tentokrát ale vynechám technikálie. Povíme si příběhy z "natáčení" nového Collabimu, přidám i historku, jak jsem provařil A/B testing našeho mailingu a vyhodil do koše spoustu peněz. Budu se snažit být vtipný, budu upřímný a na každý dotaz milerád odpovím. Slibuji.

Dalibor Jaroš - Collabim

Prezentace a odkazy

   

Kontakt

Akci pořádá Taste Medio.
Nějaké nejasnosti? Napište nám na e-mail academy@taste.cz
Naše další meetupy: Brand Date, Data Date, PPC Date, Project DateSocial Date